binnentent 500-ll - Bell tent
2 compartimenten - voor serie 500
- voor 14.00u besteld, volgende werkdag in huis!
- Vaste bezorgkosten NL €7,25
- Boven € 75,- gratis bezorgd
- Gezien in + 300 bladen
- 14 dagen zichttermijn
De Sibley Bell tenten functioneren prima zonder extra binnentent. Als je toch de privacy van een aparte 'slaapkamer' of een absoluut miervrij slaapgedeelte wenst, is deze binnentent ideaal. De binnentent 500-II beslaat de helft van de cirkel van Ø 500 cm en is eenvoudig vast te maken aan de standaard aanwezige bevestigingspunten van de Bell tent. De binnentent heeft 2 compartimenten en biedt ruimte aan 4 slaapplaatsen. --> lees meer over de slaapplaatsen.
De prijs bij urbans and indians is gelijk aan de prijs bij CanvasCamp. Onze prijs is inclusief verzendkosten, bij CanvasCamp wordt dat bij het afrekenen toegevoegd.
ventilatie
De binnentent is gemaakt van ademend katoen en wordt daardoor nooit klam. De deuren bestaan uit een laag ademend katoen en een laag muggengaas. In de binnentent zitten ventilatieopeningen met rits. Hierdoor blijven de ventilatieramen van de buitentent makkelijk bereikbaar. De binnentent is heel makkelijk op te hangen of weg te halen zodat er eventueel overdag een grotere leefruimte kan worden gemaakt. De binnentent heeft een vast grondzeil, dubbel gestikte naden en is verstevigd op de cruciale plaatsen. Geschikt voor de Classic Bell tenten Sibley Deluxe 500 (vast grondzeil), Sibley Ultimate 500 (afritsbaar grondzeil) en Sibley ProTech 500 (afritsbaar grondzeil + hordeur + horwand + dikker canvas).
De tenten van urbans and indians worden gratis verzonden met verzekerde vrachtpost en hebben een levertijd van 2 tot 3 werkdagen na bestelling. Bestel je ook nog een kunststof kleed, hangmat, buitenservies, stoelen of ander buitengeluk in onze webwinkel? Dan zul je deze artikelen enkele dagen eerder onvangen dan de tent.
Een tent kopen via internet is wellicht spannend, maar vele tevreden klanten gingen je voor. We hebben een aantal van hun reacties voor je verzameld. Wil je graag extra informatie ontvangen of andere foto's zien? Mail ons dan gerust via info@urbansandindians.com. We zullen je dan aanvullende informatie sturen en uitleggen waarom wij persoonlijk zo enthousiast zijn over de Classic Bell tenten.
LET OP! De binnentent wordt verzonden met aangetekende vrachtpost. Reken op een levertijd van 2 á 3 werkdagen.
kleur | licht beige |
materiaal | katoen, bizonyl |
inhoud | 2 tot 5 slaapplaatsen |
formaat | 2 compartimenten van 250 x 250 cm met schuine zijde |
gewicht | 4,5 kilo |
gebruik | binnentent voor Geschikt voor de Classic Bell tenten Sibley Deluxe 500, Sibley Ultimate 500 en Sibley Pro 500 |
extra info | LET OP! Levertijd 2 á 3 werkdagen. Prijs is inclusief verzendkosten (aangetekende vrachtpost) |
technische details | verpakt in eigen foudraal |
merk | Alite |
- voor 14.00u besteld, volgende werkdag in huis!
- Vaste bezorgkosten NL €7,25
- Boven € 75,- gratis bezorgd
- Gezien in + 300 bladen
- 14 dagen zichttermijn